Piątek, 24.11.2017 Emmy, Flory, Romana
               
Ilość odwiedzin: 11183793 od stycznia 2007
Aktualnie mamy:
1 gości
pogodynka_nowe.jpg
baner-bip.png
2013-segregacja.jpg Zasady gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie Polanica-Zdrój
baner-unia.png
baner-zpp.png
baner-plcz.png
trojka-logo.jpg
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje z naszej strony podaj swój adres e-mail oraz zaznacz interesujące Cię kategorie.

Opcje...
Kamery internetowe
Wprowadzono: 16-11-2010 | 
Administrator

 • kamera  (deptak ulica Zdrojowa, Parkowa) >>>>
 • kamera nr 1 (deptak ulica Zdrojowa)>>>>
 • kamera nr 2 (Park Zdrojowy-pijalnia wody mineralnej) >>>>
 • kamera nr 3 (Czeska Skalica - miasto partnerskie) >>>>

  Instrukcja dla kamery nr 1

  Do poprawnego oglądania obrazu z kamery nr 1 (deptak) konieczne jest używanie przeglądarki Internet Explorer 6.0 lub nowszej oraz skonfigurowanie jej zgodnie z poniższą instrukcją. (Łącze internetowe minimum 512 Kb/s)

  Należy uruchomić przeglądarkę Internet Explorer następnie proszę wejść w Narzędzia (w pasku na samej górze przeglądarki IE 6.0) potem w Opcje internetowe następnie wybieramy zakładkę zabezpieczenia i klikamy na przycisk Poziom niestandardowy,  potem ustawiamy na poziom Monituj trzy parametry ActiveX, czyli:
  1) Pobieranie niepodpisanych formantów ActiveX
  2) Pobieranie podpisanych formantów ActiveX
  3) Inicjowanie niepodpisanych skryptów formantów ActiveX nie zaznaczone jako bezpieczne

  Teraz należy ponownie uruchomić przeglądarkę i kliknąć na link kamery nr 1. Przeglądarka  skonfigurowana zgodnie z powyższymi ustawieniami poprosi o podanie hasła użytkownika kamery (loginem oraz hasłem jest cyfra od cyfry 1 do 5 - przykład
  login :1
  oraz hasło: 1) Po podaniu hasła przeglądarka pobierze z kamery odpowiedni skrypt pozwalający oglądać obraz on-line. W Windowsie XP będzie informacja na pasku w oknie przeglądarki o próbie instalacji nieznanego komponentu ActiveX - trzeba go zainstalować.

  Po zainstalowaniu skryptu od razu zobaczmy obraz z kamery, czyli widok na ulicę Zdrojową przed Biurem Informacji Turystycznej w Polanicy-Zdroju. Kamera jest obrotowa, co 15 sekund pokazuje inną cześć deptaka.

  link do kamery nr 1 (deptak) >>>>


  Instrukcja dla kamery nr 2

  Do oglądnięcia zdjęcia z kamery zrobionego w momencie kliknięcia na link odsyłający do kamery on-line nie potrzeba żadnej dodatkowej konfiguracji przeglądarki - działa to pod każdą przeglądarka internetową.
  Aby zobaczyć obraz przeglądarka poprosi o login i hasło podobnie jak dla poprzedniej kamery są to cyfry - podobnie jak poprzednio od cyfry 1 do 5. 
  Przykład:
  login: 3
  hasło: 3

  Natomiast do poprawnego oglądania obrazu on-line należy wybrać jeden z poniższych linków tzn
  View Video - ActiveX Mode (dostępne dla przeglądarek IE 5.0 i wyższych ) - przeglądarka poprosi o zainstalowanie oprogramowania ActiveX - proszę go zainstalować  i oglądać obraz na żywo
  View Video - Java Mode (dostępne dla wszystkich przeglądarek obsługujących skrypty  Java) do tego celu jest konieczne zainstalowanie wirtualnej maszyny Javy

  Wybranie odpowiedniej dla nas opcji spowoduje pokazanie obrazu na żywo z kamery (nie jest dostępne dla internautów obracanie kamery ani inne opcje, możliwe jest jedynie powiększanie obrazu jednak jest to tylko zoom cyfrowy dający słabej jakości obraz) Proszę pamiętać, że obraz z kamer jest zależny od oświetlenia inny podczas nocy inny podczas dnia a jeszcze inny podczas silnego słońca lub deszczu czy śniegu, kamera dostosowuje automatycznie jakość do warunków oświetlenia ale  oczywiście tylko w optymalnych warunkach obraz jest najlepszy. Ze względu na duże obciążenie kamery tzn. duża ilość jednoczesnych wejść kamera jest co 6 godzin automatycznie wyłączana na 15 minut)

  link do kamery nr 2 (Park Zdrojowy-pijalnia wody mineralnej)
  >>>>


 • Zapraszam również do zobaczenia obrazu z kamery nr 3 znajdującej sie w Czechach w mieście Czeska Skalica - (Česká Skalice) >>>>

  Poniżej opis widoku z kamery w Czeskiej Skalicy

  Česká Skalice
  na żywo

  Opis
  Widok z okna Biblioteki Miejskiej na rynku Husovo náměstí w Českej Skalicy. Po lewej park z zabytkową fontanną barokową, obok pomnik Bożeny Niemcowej. Dominantę rynku stanowi Stary Ratusz. Rynek przecina komunikacja międzynarodowa E11. Widok w kierunku Hradca Králové.

  Uwaga:
  Obraz odświeża się automatycznie co 60 sekund. Jeżeli obraz się nie zmienia, naciśnij klawisz F5 lub wybierz w swojej przeglądarce opcję ODŚWIEŻ. Możesz korzystać z dowolnej przeglądarki, nie trzeba się logować i wpisywać hasła.

  Zapraszam do skorzystania z naszej interaktywnej mapy kłodzkiego pogranicza w celu zlokalizowania miasta Czeska Skalica, z którego obraz pokazuje kamera nr 3 >>>>
  Projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej     więcej...

   

  PDF
  DRUKUJ
  POWRÓT
  Wyszukiwanie zaawansowane...
  noclegi-w-polanicy.jpg Noclegi w Polanicy-Zdroju
  Listopad 2017
  Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
   
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
   
   
  Zgłoś imprezę
  baner-wirualna.p.jpg Panoramy miejskie - wirtualna.polanica.pl
  baner-1.png
  baner-2.png
  baner-3.png
  baner-4.png
  baner-5.png
  baner-6.png
  baner-7.png
  baner-8.png
  baner-9.png