Piątek, 24.11.2017 Emmy, Flory, Romana
               
Ilość odwiedzin: 11183788 od stycznia 2007
Aktualnie mamy:
3 gości
pogodynka_nowe.jpg
baner-bip.png
2013-segregacja.jpg Zasady gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie Polanica-Zdrój
baner-unia.png
baner-zpp.png
baner-plcz.png
trojka-logo.jpg
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje z naszej strony podaj swój adres e-mail oraz zaznacz interesujące Cię kategorie.

Opcje...
Uzdrowiskowy Dolny Śląsk
Wprowadzono: 08-02-2011 | 
UM Polanica

logo ue

Uzdrowiskowy Dolny Śląsk: DoWód na udany wypoczynek.

[2011-01-20 Jelenia Góra] Pod hasłem „DoWód na udany wypoczynek” rozpoczęła się kampania promocyjna dziesięciu dolnośląskich gmin, które dzięki partnerskiej współpracy wykorzystają środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na wspólną promocję produktu turystycznego „Uzdrowiskowy Dolny Śląsk”.

UZDROWISKOWY DOLNY ŚLĄSK


Uzdrowiskowy Dolny Śląsk tworzą: Jelenia Góra [lider projektu], Świeradów – Zdrój, Niemcza, Kudowa – Zdrój, Duszniki – Zdrój, Polanica – Zdrój, Szczawno – Zdrój, Jedlina – Zdrój, Lądek – Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, które obok własnej wspólnej promocji będą odświeżać wizerunek Dolnego Śląska jako znanego od stuleci regionu o wysokich walorach turystycznych i uzdrowiskowych.

DOWÓD NA UDANY WYPOCZYNEK


Dzięki ogólnopolskiej kampanii reklamowej dolnośląskie zdroje zaprezentują pod nową wspólną marką swój potencjał turystyczny, szczególnie w zakresie turystyki zdrowotnej. Autorzy kampanii liczą, że dolnośląskie uzdrowiska, które przez lata były jednym z najatrakcyjniejszych kurortów Europy, będą znowu modnym adresem „wyjazdów do wód”, które – jak potwierdza współczesna wiedza medyczna – pozwalają na skuteczne naturalne leczenie wielu schorzeń, poprawiają kondycję organizmu i są po prostu okazją do aktywnego wypoczynku w duchu filozofii wellness. Dolnośląskie kurorty chcą zainteresować swoją bogatą ofertą osoby poszukujące atrakcyjnych form aktywnego spędzenia wolnego czasu, turystyki i rekreacji oraz prawdziwego sanus per aquam [łac. zdrowie przez wodę], jakie mogą dostarczyć tylko zabiegi z wykorzystaniem uzdrowiskowych źródeł wód leczniczych     i mineralnych. Aktywność marketingowa dolnośląskich kurortów ma służyć zwiększeniu konkurencyjności uzdrowisk wobec oferty kurortów zagranicznych oraz propozycji usług Spa i Medical–Spa coraz częściej oferowanych przez ośrodki i obiekty pozbawione naturalnego zaplecza w postaci źródeł wód leczniczych i mineralnych [w praktyce często ograniczających się do zabiegów wodoleczniczych w… wannie z hydromasażem i standardowych zabiegów kosmetycznych lub z zakresu medycyny estetycznej].
Kampania promocyjna produktu turystycznego pod marką „Uzdrowiskowy Dolny Śląsk" ma zaprezentować sumę ogromnego potencjału dolnośląskich uzdrowisk, na który składają się źródła mineralne i lecznicze, unikalny mikroklimat, infrastruktura sanatoryjno – hotelowa i atrakcje turystyczne biorących udział w projekcie dziesięciu Uzdrowisk, które reprezentują blisko 25% wszystkich miejscowości uzdrowiskowych w całym kraju. Celem kampanii jest również, dzięki partnerskiej współpracy uczestników tego niezwykłego projektu, odświeżenie wizerunku Dolnego Śląska, jako regionu o kilkusetletnich tradycjach uzdrowiskowych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013


Oficjalna strona internetowa projektu: www.uzdrowiskowydolnyslask.pl


Redakcja: Jakub Wojtaczka, Podinspektor ds. Unijnych

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwanie zaawansowane...
noclegi-w-polanicy.jpg Noclegi w Polanicy-Zdroju
Listopad 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
Zgłoś imprezę
baner-wirualna.p.jpg Panoramy miejskie - wirtualna.polanica.pl
baner-1.png
baner-2.png
baner-3.png
baner-4.png
baner-5.png
baner-6.png
baner-7.png
baner-8.png
baner-9.png